KAWA DO BIURA

Wyróżniająca się kawa w Twoim biurze jest odpowiedzialna za dobry nastrój, efektywność pracowników, a Twoi klienci poczują się u Ciebie zaopiekowani i ugoszczeni. Nie może być inaczej, dlatego proponujemy najwyższą jakość kawy dla Twoich gości i pracowników. Przygotowaliśmy ofertę kaw wyjątkowo aromatycznych, w zestawach po kilka kilogramów, aby każdy znalazł tu coś dla siebie.

Caffe Perfetto zapewnia:

  • wysoką jakość w przystępnej cenie.
  • Darmową dostawa już od 4 kg kawy.
  • Bezpieczeństwo i elastyczność w realizacji zamówień.

Ponadto na Państwa życzenie możemy zaproponować kompleksową ofertę na cykliczne dostawy kaw Caffe Perfetto połączoną ze sprzedażą i leasingiem ekspresów do kawy oraz wyposażeniem kącików kawowych w niezbędne akcesoria.

Zestaw kaw Caffe Perfetto Italiano Cinque No. 5

Przy zakupie 4 kg kawy
Caffe Perfetto Italiano Ventuno No 21.
Darmowa dostawa

Zestaw kaw Caffe Perfetto Classico Crema No. 31

Przy zakupie 4 kg kawy
Caffe Perfetto Classico Crema No. 31
Darmowa dostawa

Zestaw kaw Costa Rica Tarrazu

Przy zakupie 3 kg kawy
Caffe Perfetto Costa Rica
Darmowa dostawa

EKSPRESY AUTOMATYCZNE

Współpracujemy z producentami ekspresów uznanych na całym świecie. Oferujemy szeroki wybór automatycznych ekspresów do kawy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od małych ekspresów biurowych, po w pełni profesjonalne ekspresy automatyczne o wysokiej wydajności.

FRANKE A 400

Idealne urządzenie do miejsc o wydajności około 100 kaw dziennie. Niepowtarzalna mleczna pianka – lepsza niż w niejednej kawiarni.

NIVONA Caferomatica 1040

Nivona CafeRomatica 1040 to urządzenie, które idealnie odpowiada na pytanie jak cieszyć się idealną kawą, w dużych ilościach wszędzie tam gdzie jesteśmy.

NIVONA NICR 960

Nowoczesna sztuka parzenia kawy: NICR 960 MOJA KAWA programowanie do 9 indywidualnych przepisów na kawę

Zapytaj o ofertę

Shopping Cart