KAWA DLA GASTRONOMII​

Co sprawia, że niektóre miejsca nagle stają się naszymi ulubionymi?

Oprócz obsługi i standardu to dzięki smakom i zapachom wracamy do tych miejsc. To smak i aromat kawy Caffe Perfetto sprawi, że Twoi klienci wrócą do lokalu z przyjemnością. Kawa wypalana przez doświadczonych Roast Masterów metodą mistrzowską, wyjątkowy zespół i najwyższej jakości ziarna. Zauważalna różnica w jakosci, która wyróżni Twój lokal. Rzemieślnicza, świeżo palona kawa Caffe Perfetto jest kluczem do Twojego sukcesu. Jesteśmy pewni, że klienci zapamiętają smak i aromat naszej kawy.

Zestaw kaw Caffe Perfetto Italiano Ventuno No 21.

Przy zakupie 4 kg kawy
Caffe Perfetto Italiano Ventuno No 21.
Darmowa dostawa

Zestaw kaw Caffe Perfetto Italiano Supreme No. 37

Przy zakupie 4 kg kawy
Caffe Perfetto Italiano Supreme No. 37
Darmowa dostawa

Zestaw kaw Caffe Perfetto Italiano Classico No 36.

Przy zakupie 4 kg kawy
Caffe Perfetto Italiano Cinque No. 36
Darmowa dostawa

EKSPRESY KOLBOWE I MŁYNKI PROFESJONALNE

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze marki ekspresów i młynków uznanych przez Baristów na całym świecie. Oferta dla gastronomii zawiera cykliczne dostawy kaw Caffe Perfetto  powiązane ze sprzedażą wyjątkowych i bezkompromisowych ekspresów do kawy. Zainstalujemy terminowo Twój ekspres do kawy, jeśli będzie taka potrzeba zapewnimy serwis, a ponadto zorganizujemy szkolenie dla Twoich pracowników.

DALLA CORTE STUDIO

Kompaktowy, dokładny, wydajny. Model Studio to nowoczesny profesjonalny ekspres kolbowy do kawy, będący idealnym rozwiązaniem dla małych kawiarni.

DALLA CORTE XT

Model XT charakteryzuje się niewiarygodną kontrolą przepływu. Zastosowanie ręcznego regulatora, umożliwia dostosowanie profili ekstrakcji tak, aby zaspokoić wszelkie preferencje.

DALLA CORTE ZERO

Model Zero to kolbowy ekspres dający pełną swobodę i zero ograniczeń. Każda z grup zaparzających została wyposażona w manualną dźwignię pozwalającą na swobodę i pełną kontrolę ekstrakcji,

Zapytaj o ofertę

Shopping Cart